Доставка та оплата

Усі товари в нашому інтернет-магазині продаються з доставкою у зручний для Вас спосіб. Ми дбаємо про своїх клієнтів і тому економимо Ваш час та кошти.

По Україні доставка здійснюється протягом 1 – 2 робочих днів. Після того, як ми відправимо товар, наш працівник надішле Вам смс повідомлення, на мобільний номер телефону, вказаний при здійсненні замовлення. У повідомленні буде вказано номер накладної, номер відділення на яке прибуде товар та планована дата прибуття.

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ: згідно тарифів перевізника.

Для Вашої зручності та комфорту використовуємо, будь-який, зручний для Вас спосіб доставки. У розділі "Доставка" Ви можете вказати зручну для Вас поштову службу доставки. Ми співпрацюємо з наступними поштовими службами: «НОВА ПОШТА», «МІСТ ЕКСПРЕС», «ІН -Тайм», «АВТОЛЮКС», «УКРПОШТА», «Нічний Експрес». Дізнатись детальніше та відслідкувати замовлення Ви також можете на офіційному сайті поштової служби, яку Ви обрали.

СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ:

За 100% передоплатою.

1. Ви перераховуєте повну вартість товару на вказані реквізити. Реквізити Ви отримаєте одразу після здійснення замовлення. Переказ коштів можна здійснити у відділенні будь-якого банку чи у терміналі самообслуговування ПриватБанку. Також можна здійснити переказ коштів через інтернет-банкінг свого обслуговуючого банку (наприклад Приват-24).

2. При отриманні замовлення, безпосередньо на пошті, Ви сплачуєте суму за доставку.

Зворотнім платежем.

Ви здійснюєте повну оплату безпосередньо на пошті.

Зворотний платіж розраховується так: сума замовленого товару + оплата послуги доставки + оплата за повернення грошей (20 грн.) + 2% комісії від суми замовлення.

Оплата кур’єру.

Готівкова оплата повної суми кур’єру при отриманні замовлення.

Безготівковий спосіб оплати

Оплата згідно з виставленим рахунком. Пакет документів надсилається разом з товаром.

ОТРИМАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ:

Для отримання замовлення необхідно мати з собою: номер експрес-накладної (ЕН)
паспорт

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Замовлення необхідно забрати з відділення пошти протягом 5 робочих днів. Якщо Ви не забираєте замовлення його автоматично повертають відправнику. Повернення товару відбувається коштом замовника.

Якщо Ви не маєте змоги забрати товар протягом 5 днів – повідомте нас! Ми зв’яжемось з відділенням пошти та попередимо про затримку.

Перші 5 днів після доставлення товар зберігається безкоштовно, кожен наступний день повинен бути оплачений Вами у розмірі 1 день - 10 грн.